Guns.ru Talks
  Украина
  Хто не з нами, той НЕ проти нас.

вход | зарегистрироваться | поиск | реклама | картинки | кто здесь | ссылки | календарь | поиск оружия, магазинов | фотоконкурсы | Аукцион
  следующая тема | предыдущая тема
Автор Тема:   Хто не з нами, той НЕ проти нас.    (просмотров: 1403)
 версия для печати
bulldog044
posted 15-1-2011 02:20    
Шановнi друзi.

Приводом для цього звернення став аналiз результатiв дiй та крокiв, якi роблять нашi спiвробiтники, популяризуючи дiяльнiсть Асоцiацii на профiльних украiнських форумах та в iнтернет просторi Украiни.

Як виявилось, це досить непроста справа. Нашi спроби встановити нормальнi стосунки та донести хоча б до озброеноi частини населення Украiни цiлi та завдання Асоцiацii iнодi викликають непередбачувану реакцiю. Якi тiльки закиди не лунають на нашу адресу. Серед найбiльш розповсюджених i типових е такi:

* <Все це робиться для того, щоб заробити грошей>
* <Розкручують власний сайт>
* <Це проект страховоi компанii>
* <Взагалi, хто вони такi i чому вони не такi, як NRA у Америцi>.

Безумовно, ми враховуемо те, що за рiк нашого iснування ми ще не набули необхiдноi суспiльноi ваги та вiдомостi, проте, ми робимо все вiд нас залежне щоб цього досягнути.

Звiсно, що всi тi коментарi, прес-конференцii та круглi столи, заходи для членiв Асоцiацii, якi ми провели поки не здатнi вплинути та кардинально змiнити суспiльну думку, проте з часом i це змiниться. Iдея об'еднання людей, якi розумiють важливiсть законного права на володiння зброею, ще й досi не реалiзована, але ми з кожним днем робимо кроки задля досягнення цiеi мети. Це для нас головне. Все iнше - знижки в магазинах (на весь асортимент та набоi), участь за рахунок Асоцiацii у заходах (зброя та набоi надаються Асоцiацiею), страховки i т.д. - це все допомагае побудувати бiльш мiцнi стосунки в колективi. Про бiзнес мова взагалi не йде.

Чiтко розумiючи, що виправдовуватись нi перед ким, а тим бiльше перед нашими братами по зброi нам нема в чому, ми пропонуемо усiм небайдужим iнший формат спiлкування - формат, який дозволить нам краще зрозумiти один одного. Формат, завдяки якому, наша розрiзнена i розпорошена <армiя власникiв зброi> почне об'еднуватись, досягаючи необхiдних цiлей.

Цей формат - питання/вiдповiдь. Отже, на будь-яке ваше питання ми будемо давати щиру та вичерпну вiдповiдь. I не важливо станете ви членами Асоцiацii або нi, ми завжди керуватимемось правилом - <Хто не з нами, той НЕ проти нас>. Головне щоб ми почали розумiти один одного, бо прийде час, i вiд нашоi едностi буде залежати дуже багато.

А вiд себе особисте прохання - давайте будемо чемними, бо ввiчливiсть - це риса, яка притаманна перш за все озброеним людям.

З повагою,

Георгiй Учайкiн
Голова наглядовоi ради
Украiнськоi асоцiацii власникiв зброi.

edit log

TSE
posted 22-1-2011 22:17    
Я чемно питаю - можна дублюваты Ваше звэрнэння росийською ?
Lexx88
posted 2-2-2011 22:17    
quote:
Originally posted by TSE:
Я чемно питаю - можна дублюваты Ваше звэрнэння росийською ?

Могут,когда хотят...
http://forum.guns.ru/forummessage/146/753681.html
TSE
posted 4-2-2011 19:00    
Вважаю частыну про Швэйцарию та Гитлэра жартом.
Вымагаю перэклада на росийську мову!
Негайно припините мовну дыскриминацию 111
LexLuger
posted 5-2-2011 01:26    
quote:
Originally posted by TSE:

Вымагаю перэклада на росийську мову!Негайно припините мовну дыскриминацию 111

Эта 5!!!
Мне вобщето пофигу, но... Человек пишет в разделе "Украина", подымает проблему, актуальную для Украины, пишет на единственно легетимно признанном государственном языке... и кто то лезет с требованиями и претензиями?!
А почему на русский?! Требую перевод на хинди и урду!!! Чо за дискриминация?!!!

Серж_М
posted 5-2-2011 03:48    
quote:
Originally posted by LexLuger:

кто то лезет с требованиями и претензиями?!
А почему на русский?! Требую перевод на хинди и урду!!!

Я подам реплику со стороны. Лично у меня никаких требований нет. Но мне так видится ситуация, что если в данной ассоциации есть желание привлечь кого-то из миллионов русскоязычных граждан Украины, то будут переводить на русский. А уж если нужны будут индусы - тогда на хинди.

edit log

TSE
posted 5-2-2011 20:00    
Негайно припините безлад! Власне, я буду вважаты цу спилку - нациоалистычною фашыстьскою организацийэю. Деструктывною, як и Трызуб, Тягныбок, КУН, ОУН та ООН. Ганьба!
ЗЫ: Якщо ци люды продублюють свойэ звэрнення на хинди та урду - можна будэ побачыты йихню справжню подобу! Ци посылання на амерыканськый досвид та некоректни зривняння та цытыты, яки звелычують ОША, вельмы пидозрили!
ЗЫЫ: Шо значит "кто-то"? Да я магистр ордена Зеленого дракона, белый рыцарь 7 квалитета и донецкий бандЫт.

Я требую дубляжа на русский.
Я вимагаю дублювати звернення росийською!

edit log

Слоняра
posted 5-2-2011 20:37    
а на деньгах надписи только на украинском и арабскими цифрами
TSE
posted 5-2-2011 20:44    
На что вы намекаете? Не на всех деньгах украинские цифры и арабские буквы фигурируют. Иногда и маериканские буквы видны, и латинские цифры. Бывает же такое в жизни...
А еще есть шестиугольные монеты.
А еще есть ассоциация владельцев оружия. Вид якойи ниякого фидбеку немае!

edit log

Слоняра
posted 5-2-2011 20:51    
Я пишу про украинские деньги. На них только по украински, арабские цифры и символы для слепых
sealdriver
posted 5-2-2011 22:18    
ЖЖоте!!!
TSE
posted 5-2-2011 23:38    
Вельми можливо, що ажiотаж щодо мовного питання у ций гiлци поважного форума муссуеться штучно. Певно, вiн штучно iнспiрований певними колами, якi за рахунок дешевого скандалу бажають пiдняти рейтинг свого сайту або органiзацii!
Схема е такою:
в тему приходить провокатор(и), який роздмухуе скандал а потiм
спокiйно кидае тему, до якоi вже е певний суспильний iнтерес, на призволяще. За подiбним сценарiем вiдбуваються дii i на iнших форумах у Сiтцi! Тимчасовi персонажи мають рiзнi аватари та поводяться рiзним чином - вiд зухвалостi до цiлковитоi пiдтримки.
Потiм у тему приходить адекватний "ведучий" та тема починае рости у потрiбному авторам напрямку.
Отже, неможливо, насамперед чiтко визначити розвиток будь-якоi
теми iз буремним змiстом!

edit log

Салих
posted 6-2-2011 00:05    
Уважаемые участники, завершаем с флудом.
Салих
posted 6-2-2011 00:05    
Уважаемые участники, завершаем с флудом.
Слоняра
posted 6-2-2011 16:41    
ну вот почему нам антифашистам и интернационалистам всегда затыкают рот?
aw308
posted 24-2-2011 21:51    
Незрозумiло що саме ТС хотiв донести до читачiв
quote:
популяризуючи дiяльнiсть Асоцiацii

quote:
Все це робиться для того, щоб заробити грошей

Багато моiх знайомих зробили для себе такий висновок
Може просто ми чогось не знаемо, що було зроблено вами у покращеннi загальноi ситуацii
Не те щоб ви щось зробили погано, просто корисного у вас ми нiчого не бачимо

edit log

GDima
posted 27-2-2011 13:10    
quote:
Originally posted by aw308:
Незрозумiло що саме ТС хотiв донести до читачiв

Багато моiх знайомих зробили для себе такий висновок
Може просто ми чогось не знаемо, що було зроблено вами у покращеннi загальноi ситуацii

Ваш пост еще раз подтверждает психологию нашего люда.
И судя по тому как мы живем, удивляться тут нечему.
Выжидательно потребленческий подход.
Все сидят и ждут что кто-то за них что-то сделает.
Обьединение от слова обьеденять...
Не могут 5, 10 или даже 100 и 200 человек ничего сделать на уровне страны..
Нет могут конечно, но эти лбди сидят в ВР и поверьте вы будете последним в списке из миллионов для кого они что-то сделают
Что бы что-то менять нас должно быть тысячи и не одна, много..
И тогда модет быть нас услышат
И вот тогда может быть МЫ что-то сделаем, а не как вы выразились "вы не чего не сделали". А ВЫ что конкретно сделали что бы что-то поменять
Ударили 100 раз по клаве???
Отож....

aw308
posted 27-2-2011 14:58    
quote:
А ВЫ что конкретно сделали

Не вiдповiдайте питанням на запитання
Я повторюсь:
quote:
що було зроблено вами у покращеннi загальноi ситуацii?

Конкретно що? Судячи з фактiв - нiчого. I ось це http://forum.guns.ru/forummessage/146/691597.html якраз цьому пiдтвердження.
А ця писанина на форумах, у якiй немае нiякоi конкретики, це нiщо iнше як, "гра на публiку".

quote:
5, 10 или даже 100 и 200 человек

quote:
И вот тогда может быть МЫ что-то сделаем

I до якого ж обему ви плануете розширитись? Ви що намiрились взяти iх силовим методом? )))
quote:
Что бы что-то менять нас должно быть тысячи и не одна, много..

Нас i Вас були тисячi "на майданi". Щось змiнилось?

quote:
А ВЫ что конкретно сделали что бы что-то поменять

Особисто у мене, з цим, немае нiяких проблем. Якщо вони виникають, то це можна назвати скорiше тимчасовими незручностями.

quote:
вы будете последним в списке из миллионов для кого они что-то сделают

Ви виявляеться недоброзичлива людина
Ну що ж "спасение утопающего - дело рук самого утопающего" )))

P.S. Судячи про вашу

quote:
психологию

я не здивуюсь що коли змiниться ситуацiя, усi заслуги присвоiть собi, так звана, "асоцiацiя"

З повагою,
Ярослав

bulldog044
posted 27-2-2011 23:38    
Ну звiсно пане Ярославе, ми так i зробимо, бо ситуацiя завжди змiнюеться сама по собi.

З повагою.
"Так звана" :-)

Counter-Striker
posted 28-2-2011 12:56    
quote:
Originally posted by GDima:
Выжидательно потребленческий подход.Все сидят и ждут что кто-то за них что-то сделает.Обьединение от слова обьеденять...Не могут 5, 10 или даже 100 и 200 человек

То есть по-вашему вступить в некую ассоциацию - это есть неабияке дело и крайне эфективное мероприятие по достижению поставленных целей?
Лично я так не считаю.
quote:

+1
quote:
я не здивуюсь що коли змiниться ситуацiя, усi заслуги присвоiть собi, так звана, "асоцiацiя"

И тут +1 однозначно.

Основные проблемы этой ассоциации - много пиару и позиционирование себя не иначе как украинская NRA.
А нам (стрелкам) ИМХО пока своих Суркисов (функционеров) не нужно.

новая тема  Post A Reply следующая тема | предыдущая тема

Guns.ru Talks
  Украина
  Хто не з нами, той НЕ проти нас.
guns.ru home