Guns.ru Talks
  Литва
  бандюганы ( 5 )

вход | зарегистрироваться | поиск | реклама | картинки | кто здесь | ссылки | календарь | поиск оружия, магазинов | фотоконкурсы | Аукцион
  всего страниц: 5 :  1  2  3  4  5 
  следующая тема | предыдущая тема
Автор Тема:   бандюганы    (просмотров: 4107)
 версия для печати
Varnas
posted 19-10-2008 00:38    
quote:
другие ети мишени меняют на охоту по зверю и так далее

Дискриминация... Вот есть груши в виде манекена человека, тока помягче чем манекен. Спортсмены бют. А нет ли таких мишенй, да еще покрашенных реалистично?
YuraLT
posted 19-10-2008 00:49    
quote:
Originally posted by kolobok:

Вы просто вспомните что вы профессиональный военый и за столько
лет общения с военной средой вы не пролучаете столь сильного оргазма и фантазий от оружия.

Ну ентого я забыть не могу, хоть и 17-й год на пенсии.... но оргазма от возможности убивать у меня никогда не было, мне всегда хватало моих жен, теперяшней или прежней, однако...

Огнестрельное оружие люблю за его красоту и лаконичность исполнения, а пострелять из него по мишенькам - это верх отдыха для души.
У меня главная комната ММГ завешана, бо енто красиво для меня, мне приятно на оружие глядеть, но кого-то "пришить" у меня нету желания...

amon
posted 19-10-2008 00:51    
quote:

Так я и говорю НЕКОТОРЫЕ и ЧАСТЬ стрелков

но просто не все такие а только часть,
я об том што ни все кровожадные ко му та стрелковый спорт интересен как спорт а не как охота в прочем ничево ниимею и против охоты просто мне ето ненужно а тко то етим жывёт он непоймёт допустим как можна зря сжеч столько патронов по бумаге

Varnas
posted 19-10-2008 01:10    
quote:
Вам бы в армию лет на пять по контракту сходить надо.
Сьездите в командировку где с оружием и есть и спать и службу
нести надо да и пострелять в живую дадут.

Неа - рано вставать, да и нелюблю я дуракам подчинятса. а если серезно то уже полицейский цмек цепляетса, чтож прмейская комисия сделает?
Varnas
posted 19-10-2008 01:43    
Я то думал что в армии с медкомисией 2,17бут посильнее. Кстати а скока пограничника платят, каковы требования?
YuraLT
posted 19-10-2008 01:52    
quote:
Originally posted by Varnas:
с медкомисией 2,17бут посильнее

А как енто по-русски или по-литовски звучит, бо не понял нифиха, однако...
YuraLT
posted 19-10-2008 02:08    
quote:
_Вот и я думала что сношают а подошла ближе .бут

ФФФсё пошел я отлуп, иначе со-смеху сдохну...

Varnas
posted 19-10-2008 03:20    
quote:
А как енто по-русски или по-литовски звучит, бо не понял нифиха, однако...

позор на мою лысую голову - там должно было быть 2,71. Извиняюсь за ошибку.
ImageMaker
posted 19-10-2008 12:23    
quote:

Ну давайте назовем это не ширинкой а околояичным контейнером.
Думаю брюки от того выше не зависнут

==================

даже не знаю как назвать испытанное после "этих" слов!!!
так если как Вы говорите "околояичный контейнер" таких размеров, так сколько же пространтсва понадобится для "остального" в брюках?

ImageMaker
posted 19-10-2008 12:27    
quote:
Originally posted by M ifu:
По поводу пистолета в паху - неудобно , но с подтяжками ситуации "остался без штанов" не должно быть.

ImageMaker
Вопрос: на Ваших фоточках на 3 странице у рубашек прорезь?

==============

прорезей в рубахах нет, коллега M ifu,
кобура своими "ушами" одевается на специальные выступы (по форме как грибы) поверх рубашки. В этих местах рубашка может быть несколько помята, но делать дырок в рубашке - не надо... и это радует

edit log

M ifu
posted 20-10-2008 14:31    
quote:
прорезей в рубахах нет

спасибо
ImageMaker
posted 25-10-2008 14:04    
кстати, по теме "бандюганы" есть случай, правда он не понравится фанам ПМ:

Žmogų kulkomis suvarpiusį Vilkaviškio banditą siūloma įkalinti 10 metų (nuotraukos) (65)
http://www.lrytas.lt/-12247640641223995421-p1-kriminalai-%C5%BEmog%C5%B3-kulkomis-suvarpius%C4%AF-vilkavi%C5%A1kio-bandit%C4%85-si%C5%ABloma-%C4%AFkalinti-10-met%C5%B3-nuotraukos.html

В жертве 8 дырок в тушку с расстояния в упор и "объект" - ЖИВОЙ!
прямо резинострел какой-то (по сути)

edit log

Lokamp
posted 25-10-2008 14:41    
ссылка не пашет
ImageMaker
posted 25-10-2008 18:36    
quote:
Originally posted by Lokamp:
ссылка не пашет

========================
http://www.lrytas.lt/?id=7&view=3

вторая снизу вверх, ХЗ чего ихняя ссылка не работает, но коротко вот:

Žmogų kulkomis suvarpiusį Vilkaviškio banditą siūloma įkalinti 10 metų (nuotraukos) (65)
2008-10-23 15:04
Marijampolės bare "Kampas" lankytojų akivaizdoje į žmogų šaudžiusiam 28 metų vilkaviškiečiui Dariui Abraičiui gresia ilgi nelaisvės metai. Kauno apygardos teismui baigiant nagrinėti šaulio bylą, prokuroras pasiūlė įtariamąjį įkalinti 10 metų.

=============
текст
:

D.Abraitis teisme nebuvo kalbus: "Neturiu ką pasakyti". N.Povilaitis
Nerijus Povilaitis
2008-10-23 15:04
Marijampolės bare "Kampas" lankytojų akivaizdoje į žmogų šaudžiusiam 28 metų vilkaviškiečiui Dariui Abraičiui gresia ilgi nelaisvės metai. Kauno apygardos teismui baigiant nagrinėti šaulio bylą, prokuroras pasiūlė įtariamąjį įkalinti 10 metų.

Kruvinomis šaudynėmis pasibaigęs incidentas Marijampolės bare "Kampas" kilo šių metų kovo 1-osios popietę. Bare besivaišinančių žmonių akivaizdoje neblaivus D.Abraitis išsitraukė nelegaliai laikytą kovinį pistoletą "Makarov" ir juo sušaudė prie gretimo staliuko sėdėjusį vietos policijai puikiai žinomą 37 metų Vitalijų Janulį, pravarde Hansas. Nustatyta, kad į žmogų iššaudyta visa "Makarovo" apkaba, bare rastos 8 gilzės.

Neįtikėtina, tačiau kulkų suvarpytas Hansas išgyveno. Pasak prokurorų, šis žmogus, ko gero, gimęs su marškinėliais.

Ketvirtadienį Kauno apygardos teisme baigiant nagrinėti šaulio bylą buvo apklausti kruvinos egzekucijos liudininkai. Lemtingąją dieną bare buvę jaunuoliai pasakojo, kad ramiai prie staliuko sėdėjęs D.Abraitis staiga tarsi nei iš šio, nei iš to atsistojo ir ėmė šaudyti į Hansą. Liudininkai tikino negirdėję, kad prie skirtingų staliukų sėdėję vyrai būtų konfliktavę.

Pats D.Abraitis teisme duoti parodymus atsisakė, todėl bylą nagrinėjusi teisėjų kolegija rėmėsi ikiteisminio tyrimo metu duotais parodymais.

Vilkaviškietis policijai pripažino į barą atėjęs jau būdamas girtas, užsisakęs brendžio. Po kiek laiko atėjo ir prie šalia esančio staliuko priešais jį atsisėdęs V.Janulis (Hansas).

Trumpas vyrų kivirčas įvyko Hansui paklausus D.Abraičio: "Ko žiūri ?" Šis prisipažino atšovęs: "O ko tu žiuri?", išsitraukęs ginklą ir ėmęs šaudyti į Hansą.

Liudininkai teisme pasakojo, kad po kelių šūvių žmogus susmukęs. Prie jo prisiartinęs D.Abraitis sunkiai sužeisto V.Janulio paklausė: "O kaip dabar jautiesi?" ir mažiausiai du kartus šovė jam į nugarą.

Pasak liudininkų išbėgdamas iš baro pistoletu ginkluotas suvalkietis garsiai rėkė: "Ar kas nors ką nors matė? Tai jums bus tas pats".

Pasidavė po pareigūno šūvių

Kulkomis žmogų suvarpęs, girtas ir ginkluotas D.Abraitis sprukdamas bare paliko striukę su dokumentais. Paklaikęs šaulys nukako į privačios įmonės teritoriją, kur pasislėpė šalia konteinerio.

Čia jį aptiko į darbą užsukusi sutuoktinių pora. Liepę atėjūnui nešdintis iš privačios teritorijos jie galiausiai pastebėjo ant žemės padėtą pistoletą ir išsigandę pabėgo. Apie besislepiantį ginkluotą asmenį sutuoktiniai pranešė policijai.

Po šaudynių bare ant kojų pakelti Marijampolės policininkai D.Abraitį sulaikė tą pačią dieną. Policininkas pastebėjo netoli baro, prie elektros skydinės, einantį vyriškį, kurio rankose buvo ginklas.

Suvokęs, kad išsisukti nepavyks, girtas D.Abraitis į pareigūną bandė atsukti pistoletą, o pasidavė tik policininkui į orą iššovus du šūvius. Tuomet šaulys padėjo ginklą ir vykdydamas nurodymą atsigulė ant žemės.

Konflikto priežastys liko neatskleistos

Kraupų nusikaltimą tyrę pareigūnai iki šiol netiki, kad Marijampolės šešėlinio pasaulio atstovas Hansas bare buvo sušaudytas dėl klausimo "Ko žiūri?". Neabejojama, kad kovo 1-ąją įvykęs kruvinas incidentas slepia kur kas gilesnes šaknis, kurių reikia ieškoti Marijampolės ir Vilkaviškio šešėlinio pasaulio veikėjų tarpusavio santykiuose.

Po žiauraus sužalojimo, tik stebuklo ir medikų profesionalumo dėka gyvas likęs Hansas atsisakė dalyvauti skriaudiko teisme, nepateikė civilinio ieškinio.

Teks sumokėti už aukos gydymą

Ketvirtadienį teisme tardamas paskutinį žodį pasikėsinimu nužudyti žmogų visuotinai pavojingu būdu iš chuliganiškų paskatų bei neteisėtu ginklo laikymu kaltinamas D.Abraitis buvo nekalbus.

"Neturiu ką pasakyti", - teismui pareiškė suvalkietis.

Praeityje tris kartus teistam, kalėjimo duonos ragavusiam D.Abraičiui valstybinį kaltinimą byloje palaikantis Kauno apygardos prokuratūros prokuroras pasiūlė skirti 10 metų laisvės atėmimo bausmę. Prokuroras taip pat prašė patenkinti ligonių kasų ieškinį - sunkiai sužaloto Hanso gydymą medikai įvertino daugiau nei 24 tūkst. litų.

Nuosprendį D.Abraičiui Kauno apygardos teismas ketina skelbti lapkričio pabaigoje.

edit log

всего страниц: 5 :  1  2  3  4  5 

новая тема  Post A Reply
следующая тема | предыдущая тема

Guns.ru Talks
  Литва
  бандюганы ( 5 )
guns.ru home