|
11-3-2011 17:37
bulldog044
Одночасно зi зникненням гречки та подорожчанням пального в пресi все частiше почали з'являтися повiдомлення про досягнення МВС на нивi боротьби з нелегальним обертом зброi.
Так, в Кривому Розi пiд час огляду машини та помешкання одного з ii пасажирiв виявили чималий арсенал - вiд АК-47 та ППШ до протитанкових гранатометiв. Ще одне повiдомлення з Одещини. Там зiбрали перший <урожай> нелегальних стволiв. Пiд час мiсячнику добровiльноi здачi зброi свiдомi громадяни повернули...... http://zbroya.info/uk/blog/851 |
|
13-3-2011 19:24
Слоняра
Чем больше выпьет комсомолец, тем меньше выпьет хулиган (с) СССР
|
|
13-3-2011 23:01
Н?колаускасс
угу, влетiли хлопцi чисто канкретно. iбо нефiг, таке варто никати нормально |
|
14-3-2011 11:18
UDP
Просто мiсячник почався |
|
14-3-2011 13:54
bulldog044
угу. саме про це ми i написали.
|
|
17-3-2011 09:33
ЯРЛ
"Чим вищi в краiнi цiни на пальне, тим бiльше люди тягнуться до зброi"
Ну и зачем она на украИне на самом деле нужна? Дедушку Фрейда потешить? |
|
20-3-2011 17:04
Tarantoga
Тяжело в деревне без нагана
|
|
20-3-2011 18:48
ЯРЛ
Уже говорили, что если Прима будет стоить, как Космос, то "пан будет палить сильраду". Пан поджал хвост и платит 10грн. за кизяк в яркой упаковке. Не нужно народонаселению украИны оружие. Максимум пусть ходят с очень короткими поводками для очччень большой собаки. |
|
22-3-2011 01:31
Ravani
отож, поэтому я вкладываю в собак, за пикаль примененный прийдется ответить, а за собаку нет)))) |
|
22-3-2011 11:50
Latuzin
Ню, ню.. . Очень зависит от того кого собака на зуб попробует.. . ![]() |
|
23-3-2011 01:44
Ravani
у меня частный дом, на улицах я намордники одеваю. А нормальные люди не лазят в чужие дома.
|